Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze se konala 16.1. 2009 v 18:00 hod. v nově opravené klubovně SDH.

 

Prvním bodem schůze bylo seznámení stávajících členů sboru s nově příchozími.Nových členů je pro tento rok 5 z toho 3 ženy Irena Kopečná, Petra Mrázková a Helena Mertová a 2 muži Jaroslav Morávek ml. a Roman Krejčí.

 

Druhým bodem bylo předběžné schválení akcí pořádaných v roce 2OO9. Na programu bylo jednání o pořádání Májové zábavy v KD Drozdov a srpnovém Hasičském karnevalu na Láně. Projednávalo se i možné pořádání nějakých akcí pro děti jako např. Kácení máje nebo Dne dětí.Tyto akce jsou zatím ve stádiu návrhů.Konečné datumy konání se upřesní až s potvrzením účasti objednaných kapel.

 

Třetí bod schůze se vztahoval na naši zásahovou jednotku. Hasiči byli seznámeni se svými povinnostmi vyplývajícími z členství v zásahové jednotce. Obdrželi osobní karty členů JSDH a podepsali příslušné dohody.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář